DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ

Działka budowlana na sprzedaż, Krzepielów

12 500 PLN

20 PLN/m2

612 m2

Opis

DZIAŁKA BUDOWLANA W MIEJSCOWOŚCIKRZEPIELÓW W ATRAKCYJNEJ CENIE
Oferujemy do sprzedażydziałkę budowlaną o numerze geodezyjnym 581/4 o powierzchni 612,00 m2 w kształcietrapezu, położoną w miejscowości Krzepielów, gmina Sława, w odległości ok. 14 kmod turystycznej miejscowości Sława oraz ok. 18 km od Głogowa. Szerokość działkiod strony drogi powiatowej ok. 4,5 m od tyłuok. 16m, średnia długość ok. 59m. Od strony wschodniej graniczy na długości 24m zmarketem DINO. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczonasymbolem RM, tj. tereny zabudowy zagrodowej z dopuszczeniem zabudowymieszkaniowej. Działka posiada dostęp do drogipublicznej.
W miejscowości Krzepielów znajdują się sklepyspożywcze w tym market DINO oraz szkoła podstawowa. Miejscowość jest znana zestadniny koni, które wygrywają ogólnopolskie jak i międzynarodowe zawody wskokach, a także z ekologicznych produktów mleczarskich, wyrabianych przezlokalnych gospodarzy.
Działka, znajduję się wcichej i spokojnej okolicy, w niedalekim sąsiedztwie lasów, co daje wiele możliwości wykorzystania tegourokliwego miejsca oraz jego rekreacyjnych walorów. Jednocześnie działka znajduje się w odległościok. 10 minut jazdy samochodem od ośrodków miejskich - Sławy oraz Głogowa.Ogromnym atutem działki jest bardzo atrakcyjna cena.
Cena działki wynosi12.500,00 zł
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty - Andżelina Jankowska
Tel. 517 544 499
Biuro czynne od poniedziałku do piątku wgodzinach od 9:00-17:00
 
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty wrozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 
Czy wiesz, że z nami możesz kupić nieruchomość kompleksowow jednym miejscu? Agenci nieruchomości pomogą Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość,a nasi doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe wcelu sfinansowania planowanej inwestycji. 
 

Oferta nr 23720097 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 23720097
Typ oferty Działka budowlana
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 12 500 PLN
Cena za m2 20 PLN
Powierzchnia 612 m2
Miejscowość Krzepielów
Województwo LUBUSKIE
Powiat wschowski
Gmina Sława
Dojazd asfaltowa/kostka
Ogrodzenie częściowe
Kształt działki nieregularny
Położony w na wsi