DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z LINIĄ BRZEGOWĄ JEZIORA

Domy - bliźniak na sprzedaż, Sława

550 000 PLN

5 500 PLN/m2

4 pok.
100 m2
dz.691 m2
3

Opis

LOKALE W BUDYNKACH W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Z PRYWATNĄ PLAŻĄ
 
Oferujemy do sprzedaży lokale w budynkach w zabudowie bliźniaczej posadowione na nieruchomości z prywatną plażą w linii brzegowej jeziora Sławskiego.
 
Plaża - linia brzegowa jeziora Sławskiego o szerokości ok. 30 m. Brzeg jeziora został wybagrowany, obecnie prowadzone są prace celem usunięcia korzeni trzciny oraz usunięcia zaległego mułu, po ukończeniu etapu czyszczenia nabrzeża, utworzona zostanie piaszczysta plaża. Plaża stanowi odrębną nieruchomość, w której nabywca lokalu mieszkalnego w budynku w zabudowie bliźniaczej nabędzie również udział.
 
Lokal w budynku w zabudowie bliźniaczej - każdy lokal o powierzchni ok. 115 m2, składający się z: na parterze - kuchni, łazienki przestronnego salonu z kominkiem oraz pomieszczenia gospodarczego na piętrze - trzech sypialni oraz łazienki, posadowione odpowiednio w odległości 25 m, 58 m i 70 m od linii brzegowej jeziora. Budynki posiadają dostęp do asfaltowej drobi publicznej poprzez drogę wewnętrzną, która stanowi odrębną nieruchomość, w której nabywca lokalu mieszkalnego w budynku w zabudowie bliźniaczej nabędzie udział, a która zapewniać będzie również dostęp do plaży. Dwa budynki w pierwszej linii posadowione w odległości 25 m od brzegu jeziora Sławskiego, posiadają bezpośredni, panoramiczny widok na jezioro z salonu oraz kuchni na parterze oraz dwóch pokoi na piętrze.
 
Atutem inwestycji jest położenie w bardzo spokojnej okolicy , oddalonym od siedlisk ludzkich i hałasu ośrodków wypoczynkowych. Dech zapiera przepiękny widok na jezioro Sławskie, wodę, fale, przyrodę i niezliczoną ilość ptactwa wodnego. Miejsce to jest uroczyskiem, które spełni marzenia każdego by w ciszy obcować z przyrodą.
 
Etap I inwestycji przewiduje budowę trzech budynków w zabudowie bliźniaczej, w których znajdować się będzie 6 lokali.
Oferowane ceny za pierwsze segmenty:
1. 550 000 zł w budynku oddalonym o 70 m od brzegu jeziora,
2. 640 000 zł w budynku oddalonym o 58 m od brzegu jeziora - widok na jezioro,
3. 780 000 zł w budynku oddalonym o 25 m od brzegu jeziora - bezpośredni, panoramiczny widok na jezioro.
 
Lokal można nabyć na każdym etapie prac, a cena sprzedaży jest zależna od etapu ukończonych prac. Istnieje również możliwość indywidualnego wydzielenia nieruchomości, przygotowania instalacji lub wykonania innych indywidualnych rozwiązań.
 
Cena zawiera:
1) prawo własności lokalu w budynku w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, o powierzchni ok. 95 m2, wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej, w ramach którego każdoczesnemu właścicielowi lokalu przysługiwał obędzie prawo do wyłącznego korzystania z ogródka,
2) udział nieruchomości stanowiącej drogę wewnętrzną oraz plażę,
3) nieograniczony dostęp do linii brzegowej jeziora Sławskiego o szerokości ok. 32 m,
4) panoramiczny, bezpośredni widok na jezioro.
 
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty - Aldona Czopek
Tel. 601 823 166
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00
 
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks Cywilny.
 
Czy wiesz, że z nami możesz kupić nieruchomość kompleksowo w jednym miejscu? Agenci nieruchomości pomogą Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość, a nasi doradcy finansowi znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe w celu sfinansowania planowanej inwestycji. 

Oferta nr 23910097 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 23910097
Typ oferty Domy - bliźniak
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 550 000 PLN
Cena za m2 5 500 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Powierzchnia 100 m2
Powierzchnia działki 691 m2
Miejscowość Sława
Województwo LUBUSKIE
Powiat wschowski
Gmina Sława
Rok budowy 2022
Dojazd asfaltowa/kostka
Kształt działki prostokat
Położony w poza zabudową zwartą