MIESZKANIE

Mieszkanie na sprzedaż, Sława

1 065 000 PLN

10 650 PLN/m2

4 pok.
100 m2
1
parter

Opis

NOWE MIESZKANIA W SŁAWIE
Oferujemy do sprzedaży 3 budynki mieszkalne dwu lokalowe, każde z 6 oferowanychmieszkań o powierzchni ok. 100,00 m2 posiada taras, własny ogródek oraz dodatkowemiejsce postojowe przed garażem. Mieszkania są dwu kondygnacyjne - parter, wktórego skład wchodzi przedsionek, korytarz, WC, salon z aneksem kuchennym i garaż. Na piętrze natomiastznajdują się cztery sypialnie i łazienka.
Budynki powstały w latach 2021-2023, użytonajwyższej jakości materiałów budowlanych. Dach pokryty został blachodachówką, okna zamontowano plastikowe 3 szybowe firmy VEKA. Dodatkowym atutem jest ekologiczne ogrzewanie pompą ciepła -montaż pompy wliczonej w cenę nieruchomości zostanie wykonany po podpisaniuumowy przedwstępnej. Każde mieszkanie pozostaje do sprzedaży w staniedeweloperskim do własnej aranżacji.
Nieruchomość  położona na obrzeżach Sławyw niedalekiej odległości od centrum oraz Jeziora Sławskiego, w spokojnej okolicyz bezpośrednim widokiem na nowo zrewitalizowany park miejski. Na terenogrodzonej nieruchomości prowadzi bezpośredni zjazd z asfaltowej drogi gminnejna wewnętrzną drogę dojazdową do każdej posesji. Budynki posiadają przyłączewody, kanalizacji i prądu.
Dzięki niedużej gęstości zaludnienia okolicy i przewadze niskiej, rzadkiejzabudowy miejsce to świetnie nadaje się dla osób poszukujących spokoju iceniących sobie poczucie prywatności, natomiast zwolennicy aktywnego i zdrowegostylu życia znajdą tu dla siebie wiele obszarów rekreacyjno-sportowych.
 
Cena segmentu 1 065 000 zł (do negocjacji) + 8% podatku od towarów iusług VAT
 
Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zapraszam na prezentację.
Opiekun oferty - Andżelina Jankowska
Tel. 517 544 499
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00-17:00
 
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 
Czy wiesz, że z nami możesz kupić nieruchomość kompleksowo w jednym miejscu?Agenci nieruchomości pomogą Ci znaleźć odpowiednią nieruchomość, a nasi doradcyfinansowi znajdą dla Ciebie najlepsze rozwiązania finansowe w celusfinansowania planowanej inwestycji

Oferta nr 24260097 wysłana z systemu LocumNet Online

Szczegóły

Numer oferty 24260097
Typ oferty Mieszkanie
Rodzaj transakcji Sprzedaż
Cena 1 065 000 PLN
Cena za m2 10 650 PLN
Liczba pokoi 4
Piętro Parter
Liczba pięter 1
Powierzchnia 100 m2
Miejscowość Sława
Województwo LUBUSKIE
Powiat wschowski
Gmina Sława
Rok budowy 2023
Ogrzewanie pompa ciepła
Dojazd asfaltowa/kostka
Położony w w mieście poza centrum
Rodzaj okien nowe plastikowe