Inwestycje w realizacji

Karpacz – Saneczkowa 2
Realizowana inwestycja w Karpaczu przy ulicy Saneczkowej, województwo dolnośląskie, zaledwie 400 metrów od Świątyni Wang. Przed wojną w tej willi znajdowała się cukiernia i piekarnia prowadzona przez rodzinę Strietzel (pol. Chałka), piec chlebowy zlokalizowany na parterze budynku wydawał chleb jeszcze w latach 70-tych. Po wojnie budynek został przebudowany i pełnił funkcję schroniska młodzieżowego Zakopianka II, popadł w ruinę i został wyłączony z użytku. Obecnie w budynku trwają prace remontowe aby przywrócić mu dawną świetność. Budynek będzie pełnił funkcję aparthotelu.

Gorzów Wielkopolski – ul. Grottgera 24-25
Realizowana inwestycja w Gorzowie Wielkopolskim, przy ulicy Artura Grottgera 24-25, województwo lubuskie, to przebudowa zabytkowego budynku dawnego Archiwum Państwowego, którego funkcja przekształcona zostanie z użytkowej na mieszkalną. W budynku powstanie 30 lokali mieszkalnych, a plan zagospodarowania terenu przewiduje budowę naziemnych miejsc postojowych jak i stref zieleni.

Sława – osiedle z prywatną plażą
Realizowana inwestycja w Lubogoszczy, gmina Sława, województwo lubuskie, to budowa trzech budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej posadowionych na nieruchomości z prywatną plażą w linii brzegowej jeziora Sławskiego. W budynkach położonych w odległości kolejno 25m, 58, i 70m od linii brzegowej jeziora powstanie 6 lokali mieszkalnych z prawem do wyłącznego korzystania z ogrodu. Realizacja inwestycji obejmuje również przygotowanie prywatnej plaży, do wyłącznego korzystania przez właścicieli lokali.