O nas

Firma istnieje na rynku od 1990 r. W 1998 r. rozszerzyliśmy działalność w zakresie finansów i ubezpieczeń zyskując rzeszę zadowolonych klientów.
Naszą specjalnością stała się obsługa kredytów hipotecznych oraz sprzedaż ubezpieczeń, co potwierdzają liczne tytuły Lidera Sprzedaży w ogólnopolskich rankingach sprzedażowych podmiotów takich jak PKO Bank Polski SA, Generali, HDI czy Warta. W 1999 r. włączyliśmy do działalności pośrednictwo i zarządzanie nieruchomościami. Dzięki długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom, z którymi zmagają się sprzedający i kupujący nieruchomości oraz znaleźć dla nich optymalne, satysfakcjonujące rozwiązania sprzedażowe i finansowe. Od 2013 r. realizujemy inwestycje budowlane oddając do użytku lokale mieszkalne i komercyjne na terenie województwa lubuskiego, wielkopolskiego i dolnośląskiego.
Wytrwała praca i pełne zaangażowanie sprawiły, że dziś jesteśmy gwarancją trafnego wyboru partnera świadczącego usługę. Staramy się nie tylko dostarczyć odpowiednie produkty i usługi, ale także aktywnie wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu biznesowych decyzji.